Hakkımızda - Grace Gait

Grace Gait nedir?

Başında bir psikolojik danışmanın olduğu BUL SAĞLIK DANIŞMANLIK VE TURİZM LİMİTED ŞİRKETİ siz değerli müşterilerimizi anlama ve hizmet etme çabasıyla kurulmuştur. Ekibimiz yıllardır kısa boylu hisseden ve daha uzun boylu görünmeyi hayal edenlere en iyi çözümler için çalışmalarını sürdürmektedir. Merkezi İstanbul’da yer alan şirketimiz boy uzatan ayakkabı ve gizli tabanlık sektörünün öncülerindendir.

  • Gizli Topuklu Boy Uzatan Erkek Ayakkabı
ThumbThumb

Grace Gait’da Her Şey İnsandır

Amacımız insanlara pozitif yönde etki edecek ürünler sunarak onların sosyal hayatta daha mutlu ve başarılı olmalarına katkıda bulunmaktır.
Hiçbir zaman vizyonumuzdan ödün vermeyiz; her gün sunduğumuz ürün ve hizmet kalitemiz ile insanları daha iyi ve rahat hissettirmeye çabalarız.

Grace Gait Gizli Topuklu Ayakkabıları Hakkında

Yeniboy, erkek için gizli topuklu ayakkabı alanında geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Yeniboy’da spor ve günlük modellerden, şık ve trendleri yakından takip eden birçok farklı şeçeneğe ulaşabilirsiniz.

Bizi emsallerinden ayıran en önemli nokta ayakkabının içerisindeki gizli tabanlık uzun süreler ayakta durulsa bile ayak ortopedisine uyumu ve taban yumuşaklığı sayesinde rahatlık ve konfor hissi vermesidir.

Diğer önemli husus ise bu tasarımların dışarıdan fark edilmeyecek ve giyildiğinde ayaktan çıkacakmış gibi bir his oluşturmayacak biçimde yapılmasıdır.

Ürünlerimizin hammaddelerini seçerken sezonluk olarak değil dört mevsim kullanıma uygun olmasını tercih ediyoruz. Bu sebeple ayakkabılarımız iç astarı dahil olmak üzere dış yüzü tamamen hakiki deriden imal edilmektedir. Dış tabanlar ise spor ve sneaker modellerde eva taban, klasiklerde ise jurdan ve İtalyan kösele de denilen neolit taban kullanılmaktadır.

ThumbThumb

Grace Gait Gizli Topuklu Ayakkabıları Nasıl Sipariş Edilebilir?

gracegait.com sitesinden ürünlerimizi inceleyip sipariş oluşturabilir, whatsapp hattı üzerinden sorularınızı 7/24 bize ulaştırabilirsiniz. Ayrıca

TrendyolN11,

Hepsiburada ve Çiçeksepeti

üzerinden de Grace Gait isimli mağazalarımızdan sipariş oluşturabilirsiniz.