Hangi Gizli Topuklu Ayakkabı, Hangi Pantolonla Kombinlenir ? - Grace Gait

Jeanler, keten, kadife, kanvas ve kumaş pantolonların altına gizli topuklu ayakkabı seçimi yaparken şık ve havalı görünmek için parçaların birbiriyle uyumuna dikkat etmek gerekir.

Dar parça kot pantolonların altına makosen veya boy uzatan erkek spor ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. Skinny kalıp, özelliği gereği ayakkabıyı daha çok ön plana çıkarmaktadır.

Hangi Ayakkabı Gizli Topuklu Ayakkabı, Hangi Pantolonla Kombinlenir ?

Normal kalıp kot pantolon söz konusu olduğunda daha çok seçenekli kombinler ortaya çıkarabilirsiniz. Şık bir görünüme kavuşmak amaçlıyorsanız Oxford ve Derby ayakkabıları, önceliğinizi giyim konforuna veriyorsanız Slip-On modelleri tercih ederek ayaktaki rahatlığını hissedebilir, normal kalıp kotlarla bile havalı bir stile sahip olabilirsiniz. Kotun rengine zıt olarak ayakkabının rengini daha canlı seçerek dikkatleri üzerinize çekmeniz ve kombininizin yıldızını ayakkabınız yapmanız mümkün olacaktır.

Hangi Ayakkabı Gizli Topuklu Ayakkabı, Hangi Pantolonla Kombinlenir ?

Kumaş pantolonları günlük giyimde tercih edenlerin sayısında hızlı bir artış gözlemleniyor. Son zamanlarda moda sektöründe yaygınlaşan rahatlığın ön plana çıktığı tasarımlar sayesinde kumaş pantolonlar kesim ve kumaş seçimi olarak daha sportif hale getirmiş durumda. Bu durum da kumaş ile sneaker ayakkabı kombini yapılabilmesini kolaylaştırıyor.

Beyaz Renk +7cm Boy Uzatan Gizli Topuklu Spor Ayakkabı Erkek Sneaker

Kumaş pantolonların klasik ayakkabılarla mutlak uyumu yakaladığı düşünülebilir. Ancak her erkek klasik de olsa siyah rengi tercih etmek zorunda değil. Kumaş pantolon ve ayakkabı uyumunda renk geçişini yakın tonlarda tutabilirsiniz. Lacivert ve gri kumaş altına kahve, taba tondaki bir gizli topuklu ayakkabı oldukça yakışacaktır. Makosen, Monk Strap, Derby, Oxford gibi ayakkabı çeşitlerinin tasarımsal zenginliğini kombininizde kullanarak ortaya benzersiz bir stil çıkarabilirsiniz.

Aksesuar Detaylı Oxford Model Deri +7/+9 Cm Boy Uzatan Gizli Topuk Erkek Ayakkabı Damatlık Kundura

Ayakkabı modelleri hakkında detaylı bilgi almak için Boy Uzatan Erkek Ayakkabı Modelleri Nelerdir, Nasıl Ayrım Yapılır ? adlı blog yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Loafer Model Siyah +7/+9 cm Boy Uzatan Erkek Ayakkabı Gizli Topuklu Kundura

Kombinlemesi en zor gibi görünen kadife pantolonlar kumaş özelliği gereği kışın tercih edildiği için ayakkabı seçiminizde botları ön plana çıkarabilirsiniz. Eğer kahve tonlarında bir kadife pantolon giyiyorsanız, bottaki tercihiniz de kahve tonları olmalıdır. Bu kombinlerde sert renk geçişleri pek uyumlu olmayacaktır.

Oxford ve Derby ayakkabıları da kadifelerle kombinde değerlendirebilirsiniz. Son zamanlarda çokça tercih edilen Monk Strap ayakkabıların kadife pantolonlarla iyi bir ikili olduğu görülüyor.

Özel Koleksiyon Siyah Mat Deri Tokalı +7 Veya +9cm Boy Uzatan Gizli Topuklu Klasik Damatlık Ayakkabı Kundura

Ayakkabı seçiminin sosyal ve iş yaşamınızda size şık bir imaj sağlayabileceği unutulmamalı. Grace Gait olarak siz değerli müşterilerimizin hayatlarına daha mutlu ve özgüvenli devam edebilmesi için, ürettiğimiz gizli topuklu boy uzatan ayakkabıların tasarımlarını, günümüz modasına uygun ve hemen hemen her kombininizle kullanabileceğiniz tarzlarda olmasına dikkat ediyoruz. Dışarıdan asla fark edilmeyeceği için içten topuklu erkek ayakkabılarımızı dar paça kotlarınızın altına veya kumaş ve kot şortlarınızla bile gönül rahatlığı ile kombinleyebilirsiniz.

Önceki GönderiSonraki Gönderi

Leave a comment